Centre de înscriere ale Universității „Eftimie Murgu” din Reșița

Miercuri, 17 iulie 2019, Universitatea „Eftimie Murgu” din Reşiţa organizează centre de înscriere pentru examenele de admitere la programele de studii regăsite în oferta educaţională în anul universitar 2019-2020. În intervalul orar 9-11 se fac înscrieri la Liceul Tehnologic „Traian Grozăvescu” Nădrag, Liceul Tehnologic „Nicolae Stoica de Hațeg” Mehadia, Liceul „Mathias Hammer” Anina, iar în intervalul 12-14, la Liceul „Hercules” Băile Herculane şi Liceul Teoretic „Eftimie Murgu” Bozovici.
Activităţile sunt cuprinse în cadrul proiectului „UEMR – pol de educație și consiliere pentru studenții și absolvenții de liceu din mediile defavorizate (CNFIS-FDI-2019-0612)”, finanțat de Ministerul Educației Naționale prin Fondul de Dezvoltare Instituțională 2019.

Ultima actualizare în 5 august 2019, ora 14:51.